Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Tělová ošetření

Související služby

Odstranění celulitidy

Odstranění celulitidy

Začněte opět s chutí vystavovat své tělo obdivným pohledům. Zbavte se pomerančové kůže a nechte si jen své krásné ďolíčky ve tvářích. Celulitida nesouvisí pouze s nadměrným tělesným tukem, ale také s metabolismem a zadržováním vody v těle.

Související zákroky

Lipomassage

Lipomasáž je nové, neinvazivní, bezbolestné a rychlé ošetření. Tato procedura působí na tukové buňky a pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně.

Tělové zábaly

Tělových ošetření jsou spousty, ale zábaly jsou jistě nejvyužívanější, a to ve všech koutech světa. Dopřejeme Vám zábal dle Vašich potřeb, a to například na celulitidu, na zpevnění, na tukové buňky, na odvodnění, na detoxikaci, nebo čistě jen relaxační a výživný.

Kryolipolýza

Kryolipolýza

Kryolipolýza je ve své podstatě liposukce mrazem. Zní, to zvláštně, že? Výsledky však mluví jinak. Na rozdíl od normální liposukce je tato verze neinvazivní a naprosto bezbolestná.

Radiofrekvence

Potřebujete zpevnit některé části svého těla? Tak potom je tu radiofrekvenční terapie přesně pro vás.

Kavitace

Kavitace

Kavitační liposukce je oblíbené ošetření na léčbu celulitidy, odstranění tukových zásob a na zpevnění pokožky. Těchto výsledků dosahuje díky vysílání ultrazvukových vln do podkoží.