Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Články

Gynekologie a stomatologie už ode dneška v Genesys Medical!

Když jsme v březnu letošního roku otevírali naši kliniku Genesys Medical, naše vize byla jednoduchá – nabídnout klientům to nejlepší, co současná medicína nabízí, a to všechno pod jednou střechou a v krásném prostředí. Je listopad a my jsme velice rádi, že se nám naše vize plní. 

Od dnešního dne pro vás totiž otevíráme dvě nové ordinace – gynekologickou a stomatologickou. Jak je naším zvykem, těšit se můžete na moderní vybavení, vysoce kvalifikované lékaře a příjemné prostředí naší kliniky.

V gynekologické ordinaci vám nabídneme kompletní servis, od preventivní prohlídky, až po v poslední době velice oblíbené zákroky estetické gynekologie. Protože víme, že každá z Vás preferuje něco jiného, tak to, zda se necháte ošetřit panem doktorem, nebo paní doktorkou, necháme na Vás. Možnosti máme připraveny obě.

Číst článek
Gynekologie a stomatologie už ode dneška v Genesys Medical!

Kyselina hyaluronová aneb elixír života

Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání lidského těla. Ve významném množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži. Díky tomu, že jde o látku našemu tělu vlastní, jsou výplňové materiály s jejím obsahem naším organismem bez problému akceptovány a nevznikají na ně alergické reakce.

Dříve se získávala např. z kohoutích hřebínků, dnes laboratoře používají k její výrobě geneticky modifikované kmeny bakterie Escherichia Coli. Výsledný produkt je zcela identický jako kyselina hyaluronová, kterou máme v těle.

Číst článek
Kyselina hyaluronová, aneb elixír života

Facelifting nitěmi

Máte-li kolem rtů drobné vrásky, pokleslé obočí, vrásky mezi ním a kolem očí, hlubší nazolabiální rýhy, nerovný povrch pokožky (po liposukci, jizvy po akné, asymetrie po provedení plastických operací), ochablou kůži se ztrátou elasticity, povislou kůži na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na krku a v dekoltu a je vám ideálně od 35 – 55 let, můžeme vám vřele doporučit tuto metodu, právě u vás bude nejúčinnější. 

Co je to lifting nitěmi?

Lifting nitěmi je miniinvazivní zákrok, který má mnoho pozitivních účinků na pleť. Oživí ji, omladí a hlavně ji pozvedne zpět do jasných kontur. Velmi pomáhá s povadajícími a stárnoucími částmi obličeje – tzv. facelift efekt bez užití skalpelu a tvorby jizev, slouží jako prevence před tímto poklesem tkání (tzv. ptózou). Má okamžitý a navíc také dlouhotrvající účinek – přetrvává 1 až 2 roky.

Číst článek
Lifting nitěmi

Trápí vás pigmentové skvrny?

Sluníte se ráda? V tom případě Vám kromě dalších rizik opalování hrozí, že se na Vaší pokožce mohou objevit i pigmentové skvrny. Mají různý tvar, intenzitu zabarvení a velikost a mohou se vyskytnout na různých částech těla. Poruchy pigmentace jsou tvořeny obvykle základními typy fyziologických barviv - melaninem, hemoglobinem nebo karotenem. Nejčastější jsou však melaninové hyperpigmentace. 
Jejich podkladem je porucha distribuce nebo tvorby kožního barviva, kdy dochází k jinému zabarvení určitého okrsku kůže. 

Číst článek
Trápí vás pigmentové skvrny?

Botulotoxin – jed nebo zázrak?

Co si vybavíte, když slyšíte slovo botox? Mnohým se před očima vybaví obrázek nepřirozeně nafouklých rtů a vytažených obličejů. I přesto, že je ošetření botoxem opředeno spoustou předsudků, jedná se o jednu z nejrozšířenějších a nejbezpečnějších metod odstranění vrásek. Při správné indikaci a profesionální aplikaci dojde k dokonalému vypnutí pokožky bez poruchy mimiky. Výsledkem je omlazení pokožky a odpočatý vzhled tváře.

Co je to botox a kde se používá? 

Botulotoxin, známý také jako tzv. klobásový jed, je přírodní látka, kterou produkuje bakterie Clostridium botulinum. V medicíně se využívá asi 1000x zředěný roztok Botulotoxinu typu A, takže se nemusíte obávat žádného toxického účinku.

Číst článek
Botulotoxin – jed nebo zázrak?

Stránky