Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Laserová ošetření

Související služby

Léčba akné

Léčba akné

Akné potkalo snad každého z nás. Jeho léčba bývá složitá a dlouhodobá. Často za sebou zanechá jizvy, se kterými se bojuje těžko. Vnitřní léčba vždy nestačí, proto v této situaci některá vnější ošetření mohou napomoci k požadovanému výsledku. V našem lékařském zařízení se Vám dostane pomoci jak s vnitřní péčí, tak s tou vnější.
Léčba pigmentací

Léčba pigmentací

S pigmentovými skvrnami bojuje stále více lidí. Příčin vzniku hyperpigmentací může být mnoho, například hormonální změny, různé záněty, spálení kůže či působení slunečního záření. Ošetřením se dají ovlivnit stařecké skvny, sluneční pigmentace, pihy, ale i například zabarvené jizvy.

Léčba jizev a strií

Léčba jizev a strií

Jizvy a strie zná každý, týkají se nejen nás žen, ale i mužů. Jejich tvorbu ne vždy můžeme ovlivnit a příčin vzniku je mnoho. Zbavuje se jich také velmi těžce. V našem zdravotnickém zařízení Vám strie i jizvy zhodnotí zkušený dermatolog a vymyslíte spolu následující léčbu.

Léčba žilek s cévek

Léčba žilek a cévek

Už se nemusíte dnem i nocí červenat. Rozšířené cévky v obličeji i na ostatních částech těla lze účinně a bezbolestně odstranit.

Léčba plísně nehtů

Léčba plísně nehtů

Onychomykóza, neboli plíseň nehtů, je velice časté a nepříjemné onemocnění nehtů. Jistě Vás potěší zpráva, že svým nehtům můžete lehce vrátit zdraví.