Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Zubní ordinace

Abyste si u nás na klinice užili ještě komplexnější péči, od 1. listopadu pro vás nově otevíráme stomatologickou ordinaci. Těšit se můžete na nadstandardní péči v prostředí nádherné kliniky a na celou škálu různých procedur od preventivních prohlídek až po komplikovanější zákroky. Zapomínat nesmíme ani na estetickou stomatologii, díky které Vám vykouzlíme ten nejkrásnější úsměv. Těšíme se na Vás!

FAQ

Mám zrovna cestu na kliniku, můžu přijít na prohlídku bez objednání?

Můžete to zkusit, ale velice zřídka se stává, že by naši stomatologové měli volnou hodinu. Ideální je, když si před Vaší návštěvou domluvíte termín na čísle +420 739 934 334, nebo skrze kontaktní formulář zde na webu.

Přijímáte nové pacienty?

Ano a už se na Vás moc těšíme! Zavolejte na číslo +420 739 934 334 a naše milé paní recepční s Vámi domluví termín Vaší první návštěvy. Kontaktovat nás také můžete skrze kontaktní formulář zde na webu.

Jaké všechny zákroky provádíte?

Škála zákroků, které provádí naši stomatologové je opravdu široká. Od klasické preventivní prohlídky až po komplikovanější zákroky, díky kterým vám vykouzlíme ten nejkrásnější úsměv na rtech.

Provádíte také dentální hygienu?

Ano provádíme a naše dentální hygienistka se na Vás už moc těší!

Nezávazná objednávka služeb

* povinné pole