Vitamín C podávaný parentální cestou

Nastartujte imunitu, snižte únavu, předcházejte nemocím

Vitamín C je mnoha odborníky považován za zázračnou látku. Naše tělo si ho však na rozdíl od mnoha živočichů nedokáže vytvořit ani uchovávat. Běžný příjem z potravy je zpravidla nedostatečný a navíc není takto získaný vitamín C naším tělem plnohodnotně využit. My ovšem nabízíme řešení v podobě vitamínu C parentální cestou. Jedná se o rychlý, bezbolestný a cenově dostupný zákrok, který Vašemu tělo dodá dostatek této zázračné látky.

  • klinicky prokázané zdravotní účinky
  • posílení imunitního systému
  • účinná prevence nemocí, vč. protinádorového účinku
  • odbourání únavy a stresu
  • výrazně vyšší příjem vitamínu C než z běžné potravy
  • rychlá a jednoduchá aplikace

Často kladené dotazy

Kdy je vhodné na podání vitaminu C přijít?

Podání vitaminu C je možné provádět celoročně. Avšak největší zájem bývá v období zvýšeného výskytu nemocí, tedy na podzim a na jaře.

Je vhodné pro všechny, vč. dětí. Zejména je pak vhodné pro osoby se zvýšenou spotřebou vitamínu C. K té dochází při zvýšené psychické (např. stres) či fyzické zátěži, vč. sportovních aktivit, psychických poruchách, opakujicích se infekčních onemocněních (rýma, kašel, chřipka, angína, ...), alergii, obezitě, cukrovce, vysokém tlaku, revmatických chorobách, nádorových onemocněních a z mnoha dalších příčin. Dále je velmi vhodná pro osoby s nevyváženou stravou či nezdravým životním stylem a v neposlední řadě pro osoby starší 65 let.

Zákrok není vhodný pro osoby s intolerancí vitamínu C.

Ceník

1 podání - nejsilnější koncentrace 7500 mg 1.400 Kč
Zvýhodněný balíček: 3 podání - nejsilnější koncentrace 7500 mg 3.900 Kč

 

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Vitamín C podávaný parentální cestou

Vitamín C, neboli kyselina askorbová je silným přírodním antioxidantem a velmi důležitou látkou pro správné fungování našeho organismu a imunitního systému. Slouží jako prevence onemocnění a to vč. nádorových, kardiovaskulárních. Dále snižuje únavu, odbourává stres a zvyšuje koncentraci.

Kromě zdravotních účinků má také nemalý vliv na náš vzhled. Podporuje totiž tvorbu kolagenu (pro zdravou, svěží pleť), metabolismus tuků (proti usazování podkožního tuku a jeho efektivnější odbourávání)