Lifting

Lifting

Čas vrátit neumíme, ovšem pevnost a pružnost Vaší pokožce opět dodáme. Existuje několik řešení. Stačí vybrat to nejlepší.

Související zákroky

Čas nejde zastavit, ale můžeme se o to minimálně pokusit. V případě, že se o to pokusíte s námi, máte téměř jistotu, že uspějete.

Podrobnosti

Trápí vás povadlé kontury?

Zatímco hladká a pevná kůže je synonymem krásy, povolená, převislá a scvrklá pak spíše ošklivosti. Jaké jsou cesty, jak ji zase zpevnit?

Je sice pravda, že skutečná krása vychází zevnitř, že je mnohem hlubší než pouhé fyzično, jenže při prvním setkání nikdo příliš nehodnotí vaše nitro, ale zato váš celkový vzhled a výraz většinou ano.

Obzvlášť ženy obvykle těžce nesou, když se na jejich těle začnou projevovat nedokonalosti, příznaky stárnutí. Jedním z nich je i povislá kůže. Cesty, jak tento problém zmírnit, ale naštěstí existují.

Cože, facelift pomocí nití? Bez skalpelu? Ano, tipujete správně, bez skalpelu. Jedná se o alternativu faceliftu nejen pro mladší ročníky mezi 40 a 50, ale i dámy nad 50, které dávají přednost neporušené integritě kůže, tedy kůži obličeje bez jizev.

U gravitační ptózy, což je pokles jednotlivých partií obličeje, kromě vrásek typický projev stárnutí pleti. Podkožní tuk se nám z oblastí tváří přesouvá dolů vedle brady, kde vytváří valy - postranní brady, až postupně přechází přes hranu dolní čelisti, která se stává méně výraznou, stírá se rozdíl mezi bradou a krkem. Dolů klesající tváře mají ještě jeden příznak, začínají narážet na nosoretní vrásku, která se stává více patrnou.

Provádí se pomocí liftingových, obličej zvedajících nití. Nitě zvedají partie, kterými procházejí směrem nahoru a do stran, stejně jako se napíná kůže při liftingu operačním.

Zatím nejnovější 4D liftingové nitě jsou vyrobené z polydioxanu, plně vstřebatelného materiálu. Vstřebávají se minimálně 180 dní, aby se stihla vytvořit opora kolem vstřebávající se nitě v podobě kolagenu, který pak zpevňuje danou partii místo nitě. Jsou zavedeny pomocí vodiče – kanyly shora dolů. Kanyla se po zavedení nitě vytáhne. Následně se niť shora dolů utáhne, stejně jako utahujeme např. gumu v pase kalhot. Konce nitě se ustřihnou.

Bezprostředně po výkonu bude na obličej přiložena elastická bandáž – ohlávka, kterou je nutné nosit minimálně 4 dny celodenně (proto je vhodné mít zákrok např. ve čtvrtek) a v dalších nejméně 14 dnech na noc. Krevní podlitiny, které se vytvoří vždy, je nutné ošetřovat k tomu určenými krémy (Heparoid, Reparil), v případě bolesti je možné užít analgetikum např. Nimesil a k podpoře hojivosti užívat např. Aescin 3x denně 2 tablety.

Nejdůležitější je však klidový režim zaměřený na obličej, čili omezení jakékoliv mimiky v obličeji, jako bývá  při žvýkání, zívání, smíchu, otvírání úst, výrazné artikulaci, orálním sexu :-) apod.

Nejde o to, přijít po zákroku do práce, aby všichni zvolali "WOW" a okamžitě věděli, že jste na sobě nechala zapracovat. Ty ses dnes dobře vyspala! Co vám určitě řeknou, bude: "Tobě to dnes sluší, ty ses dnes dobře vyspala." A o to přesně v oblasti vizáže jde. Zákrok má však jeden mnohem větší efekt. Pleť v 45 letech již neprodukuje tolik kolagenu, není tak pevná a pružná jako před 40, ne-li v mládí. A právě do pleti zavedené nitě by produkci kolagenu měly povzbudit a pleť tak omladit nejen vizuálně, ale i fakticky.

Lifting tváře a nosoretní rýhy 30.000 Kč
Lifting tváře a nosoretní rýhy, spodní části obličeje + podbradek 34.500 Kč
Lifting tváře a nosoretní rýhy, spodní části obličeje + podbradek + liposukce 50.000 Kč
Lifting tváře + obočí 50.000 Kč
Lifting obočí 20.000 Kč
Lifting tváří mezonitěmi 9.000 Kč
Lifting tváří, podbradku mezonitěmi 12.000 Kč
Lifting obočí mezonitěmi 6.000 Kč

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů