Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Novinky

Ve středu se nosí růžová

Jak to bylo ve filmu “Protivný a sprostý holky” - ve středu se nosí růžová. A to u nás dnes rozhodně platilo, část našeho týmu se krásně sladila do naší nejmilejší korporátní barvy a moc jim to slušelo

Celý článek

Biobridge European Seminar

Možná máte pocit, že jsme se vám dlouho neozvali. Vzhledem k tomu, že paní doktorka Synková vyhlásila dlouhé letní prázdniny celé kliniky, měla se svými kolegy po návratu do reality co dohánět. A tak se hlásíme, že jsme zpět v plné síle a ve vyšším počtu.

I když se zpozděním, přesto vám paní doktorka potřebuje sdělit svůj dojem z mezinárodního semináře "Biobridge European Seminar", kterého se zúčastnila již před měsícem v Benátkách a za což dodatečně děkuje švýcarské společnosti Zafax Medical (@chytramedicina ). S touto společností dlouhodobě spolupracujeme, stejně jako se společností Teoxane, kdy obě absolutně splňují parametry originální švýcarské kvality,na které si na klinice zakládáme.

Celý seminář se týkal využití vlastní lidské plazmy a úžasné bylo, že se paní doktorce potvrdilo, že růstové faktory z plazmy skutečně hrají důležitou roli, jak v estetické anti-ageing medicíně, tak v chirurgii, ortopedii, urogynekologii...jiným slovy, že v lidském těle souvisí vše se vším. Co tedy říci závěrem? Plazmaterapie dokáže nastartovat veškeré regenerativní procesy v lidském těle. Pokud jste ještě tento zákrok neabsolvovali, jste vítáni v prostorách naší netradiční kliniky.

Celý článek

Nejmodernější metody bělení zubů v Genesys Medical

Věděli jste, že kromě stomatologie a dentální hygieny nabízíme u nás v Genesys Medical i bělení zoubků? Bělení může být buď u nás na místě, nebo domácí. Bělení v ordinaci je doživotní a výsledný odstín záleží na Vašem výběru. Domácí bělení trvá pár dní-týdnů a zde máte malou ukázku, jak Váš úsměv již 4. den může vypadat.

Celý článek

Letní otevírací doba

Milé klientky, milí klienti,

v průběhu letních měsíců si naše klinika několikrát vezme "volno", a to konkrétně v datech 2. - 6. července, 14. - 21. července a 20. - 25. srpna. V ostatních termínech bude klinika fungovat tak, jak jste zvyklí.

Přejeme Vám krásné léto a těšíme se na Vás na naší klinice

Celý článek

Perný víkend našeho týmu!

Zatímco jedna část našeho týmu čerpala v posledních dnech novinky ze světa kosmetiky přímo ve francouzských laboratořích společnosti Soskin, druhá část týmu společně s paní primářkou vyrazila do Prahy na dvoudenní kongres estetické a laserové medicíny se zaměřením na estetiku intimních partií, na kterém nechyběly ani naprosté špičky v oboru.

O víkendu jsme se tedy rozhodně nenudili, ale už se těšíme zase zpátky za vámi, až vám všechny novinky budeme moci představit.

A jaký byl váš víkend? 

Celý článek

Máme za sebou první narozeniny! Jak vypadaly?

Zajímá Vás, jak to vypadalo na prvních narozeninách naší kliniky? 

Pojďte si s námi celý den užít ještě jednou skrze kameru VÉČKO.tv

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vás při Vaší další návštěvě 

 

Celý článek

Děkujeme, děkujeme, děkujeme!

Děkujeme všem, kteří nám pomáháte plnit si náš sen, všem partnerům, kteří s námi spolupracují, všem, kteří v nás věříte a především neuvěřitelné stovce z vás, kteří jste s námi přišli včera oslavit naše první narozeniny.

Moc si toho vážíme a neuvěřitelně nás to nabíjí. 

Děkujeme, 

Genesys Medical.

 

Celý článek

Představujeme dentální hygienistku!

S důvěrou nejen za krásou, ale od teď také za prvotřídní péči o Vaše zuby.

Představujeme Vám naší dentální hygienistku Míšu Sedláčkovou, která se postará o to, že budete mít ten nejkrásnější úsměv pod Sluncem.

Přemýšleli jste o bělení, leštění, či pískování zubů? Nebo byste se rádi naučili, jak o své zuby pečovat? Teď můžete, přidáváme totiž nové termíny! 

Ten svůj si můžete zarezervovat už teď na recepce@genesysmedical.cz, tel. 739 934 334, nebo nám o něj napište do zpráv.

Těšíme se na Vás.

 

Celý článek

Kolo štěstí v Genesys Medical. Rozdáváme ceny v hodnotě 100 000 Kč!

Víte, že dnes je Mezinárodní den štěstí? My to víme, a tak jsme si pro Vás připravili jedno překvapení.

Představujeme Vám naše Kolo štěstí. Kolo, na kterém můžete vyhrát ceny v hodnotě až 100 000 Kč.

Co k tomu musíte udělat? Stačí jen kliknout na odkaz níže 

P.S. Každý z Vás si může zatočit jen jednou denně. Existuje však způsob, jak získat další pokus a zvýšit tak svou šanci na výhru. Jak na to, to zjistíte, až si zatočíte 

 

Celý článek

S důvěrou nejen za krásou! Představujeme pana doktora Havránka.

Už nějakou dobu můžete do Genesys Medical chodit s důvěrou nejen za krásou, ale také za prvotřídními gynekologickými a stomatologickými službami. Jak je u nás zvykem, kromě toho nejlepšího přístrojového vybavení, včetně 4D ultrazvuku a toho nejmodernějšího gynekologického laseru používaného v estetické gynekologii, je i personální obsazení to nejlepší možné.

Naším gynekologem totiž je pan doktor Jan Havránek, kterého Vám dnes představíme v krátkém videu.

Už máte svůj termín? Zarezervujte si ho na recepce@genesysmedical.cz, tel. 739 934 334, nebo nám o něj napište do zpráv.

Těšíme se na Vás.

 

Celý článek

Stránky