Redukce podkožního tuku snadno a rychle, v lednu 2020 s 20% slevou

Redukce podkožního tuku snadno a rychle, v lednu 2020 s 20% slevou

Snad každý z nás někdy bojoval s nějakým tím kilem navíc. Obzvlášť po Vánocích a silvestru. Dali jste si do nového roku předsevzetí, že zredukujete svou váhu a nebo prostě jen chcete udělat něco pro své zdraví a vzhled? Právě pro Vás je určena lednová akce v Genesys Medical. Nabízíme metodu pro opravdu rychlou a efektivní redukci podkožního tuku, pomocí injekční lipolýzy.

Co je to injekční lipolýza?

Injekční lipolýza neboli PPC je neoperační, bezbolestný zákrok, během kterého je do problematické oblasti injekčně zavedena účinná látka, která na chemické bázi narušuje tukové buňky, které jsou pak vyplaveny lymfatickým systémem z těla. Výsledky jsou patrné za cca 3 - 5 týdnů.

Na jaké partie je možné zákrok použít?

Injekční lipolýzu lze využít prakticky na jakoukoliv tělesnou partii s většími tukovými zásobami. Zejména pak v partiích, ze kterých se podkožní tuk odbourává běžným způsobem (cvičením a stravováním) obtížněji. Mezi tyto partie patří podbradek, tváře, krk, stehna, hýždě, paže, břicho a záda.

Je zákrok bezpečný?

Zákrok je zcela bezpečný. Používá se již více než 10 let a dosud nebyly objeveny žádné vedlejší účinky.

Jaká je cena zákroku?

Cena zákroku je zcela individuální. Záleží na vybrané partii, množství podkožního tuku i směsi, použité pro jeho redukci. Přibližnou cenu stanoví lékař na základě prohlídky a konzultace.

Tento zákrok provádí pouze několik klinik v ČR. V Genesys Medical ho během ledna 2020 získáte s 20% slevou.

Detailní informace o zákroku Dotaz/nezávazná objednávka

Ukázky výsledků

Názory našich klientů

„Nej. “

Lenka V.

„Pohádkově krásné místo, kde se dějí zázraky! :) Nečekejte vílu s kouzelným proutkem, ale profesionální péči okouzlující a vždy milé paní doktorky Synkové, která pro vaši spokojenost udělá naprosté maximum! “

Lilly F.

„I já se přidávám k řadě velmi spokojených klientek kliniky paní doktorky Synkové. Příjemné prostředí, které na Vás dýchne hned od vstupních dveří až po profesionálně odvedenou práci celého týmu v čele s paní doktorkou Synkovou, je zde automatickou samozřejmostí. V případě vylepšení svého vzhledu, setkání se s milými lidmi, kteří Vás alespoň na chvilku "vytrhnou" za spárů dnešní uspěchané a stresující doby, tak nezbývá nic jiného, nežli vřele doporučit právě tuto kliniku. “

Andrea B.

Kontaktujte nás

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Oddělení estetické medicíny

primářka kliniky, specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku kvůli botoxu a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí tolik kritizovaného botoxu se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.