Oslavte den matek s Genesys Medical

Oslavte den matek s Genesys Medical

Dnes máte jedinečnou šanci poděkovat nejdůležitější ženě Vašeho života a ukázat, jak moc pro Vás znamená.

Genesys Medical si pro Vás připravilo k tomuto významnému dni dárek!

Využijte perfektní příležitost, jak strávit společné chvilky. Objednejte se s maminkou do 17.5. na jakékoli ošetření či zákrok a my Vás obě odměníme sonografickým vyšetřením ZDARMA!

Oddělení ultrasonografie

vedoucí lékař radiologie (ultrasonografie)

Díky vybavení nejmodernějším 4D USG přístrojem jsme schopni zajistit vyšetření té nejvyšší kvality. Specializujeme se především na USG vyšetření prsou, krku a štítné žlázy, ale samozřejmě vyšetříme i ostatní orgány a tkáně.

Vzhledem k dosud probíhajícím jednáním se zdravotními pojišťovnami momentálně zajišťujeme vyšetření pouze samoplátcům, avšak věříme, že v brzké době budou naše služby moci využívat i pojištěnci. Z tohoto důvodu momentálně nabízíme dotaci 200 Kč, vyšetření Vás tedy do ukončení akce bude stát 450 Kč.

Pro více informací si můžete přečíst článek.

Naším hlavním cílem je poskytnout kvalitní a zároveň včasné vyšetření. Jsme si dobře vědomi do jisté míry omezené dostupnosti vyšetření při nedostatku lékařů na pracovním trhu v této specializaci.

Názory našich klientů

„Paní doktorka a její sestřičky jsou kouzelnice :) “

Jiři K.

„Pohádkově krásné místo, kde se dějí zázraky! :) Nečekejte vílu s kouzelným proutkem, ale profesionální péči okouzlující a vždy milé paní doktorky Synkové, která pro vaši spokojenost udělá naprosté maximum! “

Lilly F.

„Nejlepší klinika, na které jsem byla. Hlavně úžasný personál, který se snaží lidem hlavně pomoci. “

Nikola B.

Kontaktujte nás

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.