Facelifting nitěmi

„Ten, co porazil čas.”

Čas nejde zastavit, ale můžeme se o to minimálně pokusit. V případě, že se o to pokusíte s námi, máte téměř jistotu, že uspějete. V průběhu našeho života na naše mimické a další svalstvo působí neúprosné gravitační síly, které postupně vytváří naše povadlé kontury. Facelifting nitěmi je metoda, díky které působení těchto sil zastavíte, povadlé kontury napnete zpět do původních míst a omládnete o několik let.

Lifting nitěmi je miniinvazivní zákrok, který má mnoho pozitivních účinků pro Vaši pleť. Oživí ji, omladí a hlavně ji pozvedne zpět do jasných kontur. Velmi pomáhá s povadajícími a stárnoucími částmi obličeje a oddaluje tak nutnost chirurgického faceliftu.

Využití faceliftingu nitěmi

  • oživení a liftingové pozvednutí povadlých částí obličeje

  • obnovení jasných kontur

  • vyhlazení vrásek

Ošetření lze opakovat. Účinek je dlouhotrvající a okamžitý.

      

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Miniinvazivní zákrok s mnoha pozitivními účinky pro Vaši pleť, nebo dekolt. Oživí ji, omladí a hlavně ji pozvedne zpět do jasných kontur. Zákroku předchází 30-60min anestezie, díky které je zákrok téměř bezbolestný. Nitě se poté do podkoží vpraví tenoulinkou kanylkou.

Pozvednutí problematického místa zpět do původních míst. Zabránění povadání obličejových kontur.

Není třeba žádné speciální přípravy.

Musíte nosit minimálně týden speciální masku, která zajistí maximální efekt ošetření. Maska se po určité době, kteoru stanoví lékař, může alespoň na pár hodin sundat. Samozřejmě ji i v této době doporučujeme nosti co nejčastěji to půjde.

Lifting obočí začíná na 6 000,- Kč a šplhá se až do desítek tisíc podle postižené oblasti.

Kdykoliv. Kvůli nutnému nošení masky doporučujeme ošetření absolvovat před volnem č víkendem.

Při odstraňování „druhé brady“ se nitě kombinují s injekční lipolýzou. Pokud se jedná o aplikaci do oblasti dekoltu či obličeje, nejčastěji se nitě kombinují s výplněmi, a to jak kyselinou hyaluronovou, tak vlastní plazmou.

Ceník

Lifting tváře a nosoretní rýhy 30.000 Kč
Lifting tváře a nosoretní rýhy, spodní části obličeje + podbradek 34.500 Kč
Lifting tváře a nosoretní rýhy, spodní části obličeje + podbradek + liposukce 50.000 Kč
Lifting tváře + obočí 40.000 Kč
Lifting obočí 15.000 Kč

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.

Doplňující informace

Lifting nitěmi

Facelifting nitěmi

Máte-li kolem rtů drobné vrásky, pokleslé obočí, vrásky mezi ním a kolem očí, hlubší nazolabiální rýhy, nerovný povrch pokožky (po liposukci, jizvy po akné, asymetrie po provedení plastických operací), ochablou kůži se ztrátou elasticity, povislou kůži na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na

Video | Jaký je princip liftingu nitěmi? (angličtina)

Pro lepší pochopení mechanismu liftingu se podívejte na následující video.