Biobridge European Seminar

Biobridge European Seminar

Možná máte pocit, že jsme se vám dlouho neozvali. Vzhledem k tomu, že paní doktorka Synková vyhlásila dlouhé letní prázdniny celé kliniky, měla se svými kolegy po návratu do reality co dohánět. A tak se hlásíme, že jsme zpět v plné síle a ve vyšším počtu.

I když se zpozděním, přesto vám paní doktorka potřebuje sdělit svůj dojem z mezinárodního semináře "Biobridge European Seminar", kterého se zúčastnila již před měsícem v Benátkách a za což dodatečně děkuje švýcarské společnosti Zafax Medical (@chytramedicina ). S touto společností dlouhodobě spolupracujeme, stejně jako se společností Teoxane, kdy obě absolutně splňují parametry originální švýcarské kvality,na které si na klinice zakládáme.

Celý seminář se týkal využití vlastní lidské plazmy a úžasné bylo, že se paní doktorce potvrdilo, že růstové faktory z plazmy skutečně hrají důležitou roli, jak v estetické anti-ageing medicíně, tak v chirurgii, ortopedii, urogynekologii...jiným slovy, že v lidském těle souvisí vše se vším. Co tedy říci závěrem? Plazmaterapie dokáže nastartovat veškeré regenerativní procesy v lidském těle. Pokud jste ještě tento zákrok neabsolvovali, jste vítáni v prostorách naší netradiční kliniky.