Infuze vitamínu C

Nastartujte imunitu, snižte únavu, předcházejte nemocím

Vitamín C je mnoha odborníky považován za zázračnou látku. Naše tělo si ho však na rozdíl od mnoha živočichů nedokáže vytvořit ani uchovávat. Běžný příjem z potravy je zpravidla nedostečný a navíc není takto získaný vitamín C naším tělem plnohodnotně využit. My ovšem nabízíme řešení v podobě infuze vitamínu C. Jedná se o rychlý, bezbolestný a cenově dostupný zákrok, který Vašemu tělo dodá dostatek této zázračné látky.

  • klinicky prokázané zdravotní účinky
  • posílení imunitního systému
  • účinná prevence nemocí, vč. protinádorového účinku
  • odbourání únavy a stresu
  • výrazně vyšší příjem vitamínu C než z běžné potravy
  • rychlá a jednoduchá aplikace

Často kladené dotazy

V čem se liší infuze vitamínu C oproti příjmu z potravy?

Pokud přijímáme vitamín C perorálně, tedy konzumací určitých potravin (ovoce, zelenina, ...), či potravinových doplňků, je jeho koncentrace nízká a naše tělo ho navíc nedokáže plnohodnotně využít. Vezme si pouze nutnou denní dávku a zbytek vyloučí. Tato dávka je dostačující pouze pro běžné fyziologické procesy a pro preventivní či léčivé účinky je nedostačující.

Zatímco při infuzním podání je množství přijatého vitamínu C mnohem vyšší. Obsah v krevním řečišti je až 15násobný. Vitamín C pak účinně bojuje proti volným radikálům, což vede mimo jiné k posílení imunitního systému, odbourání únavy a stresu či zlepšení koncentrace.

Vitamín C je během zákroku podáván v kapalné podobě nitrožilně, jednoduchým vpichem. Zákrok trvá kolem 15 minut a je zcela bezbolestný. Během něho můžete jen tak relaxovat, nebo si třeba číst knihu či časopis.

Po zákroku nejsou doporučena žádná omezení.

Infuze vitamánu C je možné provádět celoročně. Avšak největší zájem bývá v období zvýšeného výskytu nemocí, tedy na podzim a na jaře.

Infuze vitamínu C je vhodná pro všechny, vč. dětí. Zejména je pak vhodná pro osoby se zvýšenou spotřebou vitamínu C. K té dochází při zvýšené psychické (např. stres) či fyzické zátěži, vč. sportovních aktivit, psychických poruchách, opakujicích se infekčních onemocněních (rýma, kašel, chřipka, angína, ...), alergii, obezitě, cukrovce, vysokém tlaku, revmatických chorobách, nádorových onemocněních a z mnoha dalších příčin. Dále je velmi vhodná pro osoby s nevyváženou stravou či nezdravým životním stylem a v neposlední řadě pro osoby starší 65 let.

Zákrok není vhodný pro osoby s intolerancí vitamínu C.

Ceník

1 infuze - nejsilnější koncentrace 7500 mg od 1.400 Kč*
Zvýhodněný balíček: 3 infuze - nejsilnější koncentrace 7500 mg od 3.600 Kč*

*V přímé závislosti na výši koncentrace, respektive výši koncentrace vit. C v infuzi.

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Infuze vitamínu C

Vitamín C, neboli kyselina askorbová je silným přírodním antioxidantem a velmi důležitou látkou pro správné fungování našeho organismu a imunitního systému. Slouží jako prevence onemocnění a to vč. nádorových, kardiovaskulárních. Dále snižuje únavu, odbourává stres a zvyšuje koncentraci.

Kromě zdravotních účinků má také nemalý vliv na náš vzhled. Podporuje totiž tvorbu kolagenu (pro zdravou, svěží pleť), metabolismus tuků (proti usazování podkožního tuku a jeho efektivnější odbourávání)

Naše tělo si ho ale nedokáže samo vytvořit a proto jsme odkázáni na jeho příjem v podobě potravin (zejména ovoce a zelenina) či potravinových doplňků. Zdaleka nejúčinější metodou příjmu vitamínu C je však jeho infuze.