Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Gynekologie

Sex jako v 18? Vymeňte partnera, nebo přijďte do
Genesys Medical.”

Přímo v prostředí naší kliniky si od teď můžete užívat i kompletní gynekologickou péči. Naše ordinace nabízí vše od preventivních prohlídek, až po estetickou gynekologii. Samozřejmostí je to nejmodernější vybavení ordinace, přičemž nechybí ani ultrazvuk. Těšíme se na Vaši návštěvu!

FAQ

Mám zrovna cestu na kliniku, můžu přijít na prohlídku bez objednání?

Můžete to zkusit, ale velice zřídka se stává, že by naši gynekologové a gynekoložky měli volnou hodinu. Ideální je, když si před Vaší návštěvou domluvíte termín na čísle +420 739 934 334, nebo skrze kontaktní formulář zde na webu.

Bude mě ošetřovat muž, nebo žena?

Je to na Vás. Chápeme, že každé z Vás vyhovuje něco jiného, a tak si i u nás na klinice můžete vybrat, zda Vás bude ošetřovat gynekolog, nebo gynekoložka.

Přijímáte nové pacienty?

To víte, že přijímáme. Zavolejte na číslo +420 739 934 334 a naše milé paní recepční s Vámi domluví termín Vaší první návštěvy. Kontaktovat nás také můžete skrze kontaktní formulář zde na webu.

Jaké všechny zákroky provádíte?

Naše péče je opravdu komplexní, a tak se u nás můžete těšit na celou škálu zákroků, na které jste zvyklá od svého gynekologa. Navíc se věnujeme také estetické gynekologii, a to všechno v krásném prostředí naší kliniky.

Co je to estetická gynekologie?

Estetická gynekologie je nový obor, který se věnuje těm nejintimnějším problémům každé z nás. Může se jednat o úpravu vzhledu a tvaru stydkých pysků a klitorisu, ale řešíme například také stresovou inkontinenci, kterou trpí většina žen po 50 roku života a skoro 100% žen po porodu. Dalším často žádaným zákrokem je například také zpevnění poševního vchodu.