Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Estetická medicína

Související služby

Léčba akné

Léčba akné

Akné potkalo snad každého z nás. Jeho léčba bývá složitá a dlouhodobá. Často za sebou zanechá jizvy, se kterými se bojuje těžko. Vnitřní léčba vždy nestačí, proto v této situaci některá vnější ošetření mohou napomoci k požadovanému výsledku. V našem lékařském zařízení se Vám dostane pomoci jak s vnitřní péčí, tak s tou vnější.
Léčba žilek s cévek

Léčba žilek a cévek

Už se nemusíte dnem i nocí červenat. Rozšířené cévky v obličeji i na ostatních částech těla lze účinně a bezbolestně odstranit.

Léčba jizev a strií

Léčba jizev a strií

Jizvy a strie zná každý, týkají se nejen nás žen, ale i mužů. Jejich tvorbu ne vždy můžeme ovlivnit a příčin vzniku je mnoho. Zbavuje se jich také velmi těžce. V našem zdravotnickém zařízení Vám strie i jizvy zhodnotí zkušený dermatolog a vymyslíte spolu následující léčbu.

Odstranění kožních výrůstků

Odstranění kožních výrůstků

Kožní výrůstky jsou malé kožní útvary, které se mohou vyskytovat kdekoliv na těle. Obvykle nejsou bolestivé a nevyžadují lékařské ošetření. Většina doktorů doporučuje s výrůstky nic nedělat, pokud jejich odstranění není vaším výslovným přáním.

Odstranění kruhů a propadlin pod očima

Odstranění kruhů a propadlin pod očima

Kruhy pod očima nemusí být jen známkou únavy a prohýřených nocí, které lehce zmizí. Naštěstí existuje způsob, jak Vašemu pohledu navrátit odpočatý vzhled.

Léčba padání vlasů

Léčba padání vlasů

S pomocí dobře zvolené léčby můžete všechny trable spojené s vypadáváním vlasů hodit za hlavu.

Léčba pigmentací

Léčba pigmentací

S pigmentovými skvrnami bojuje stále více lidí. Příčin vzniku hyperpigmentací může být mnoho, například hormonální změny, různé záněty, spálení kůže či působení slunečního záření. Ošetřením se dají ovlivnit stařecké skvny, sluneční pigmentace, pihy, ale i například zabarvené jizvy.

Léčba plísně nehtů

Léčba plísně nehtů

Onychomykóza, neboli plíseň nehtů, je velice časté a nepříjemné onemocnění nehtů. Jistě Vás potěší zpráva, že svým nehtům můžete lehce vrátit zdraví.

Odstranění pocení

Odstranění pocení

Rozlučte se s mokrými dlaněmi a propoceným oblečením. Užívejte si každý pracovní i volný den v suchu.

Lifting

Lifting

Čas vrátit neumíme, ovšem pevnost a pružnost Vaší pokožce opět dodáme. Existuje několik řešení. Stačí vybrat to nejlepší.

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek

Jsou ozdobou moudré tváře...

Někdy se však objeví příliš brzy, nebo jich je najednou až moc. Zjistěte, jak udržet vrásky na uzdě.

Související zákroky

Autotransplantát krevní plazmy

Autotransplantát krevní plazmy

Autrotransplantát plazmy je takové ošetření, kdy se výplní stane Vaše vlastní plazma. Vaše plazma se zahřeje na přesně stanovenou teplotu, kdy se díky zahřátí změní její konzistence.

Botulotoxin

S botulotoxinem se pojí mnoho předsudků, nicméně pokud je lékař v jeho aplikaci zkušený, stává se skutečným zázrakem medicíny.

Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický peeling je rychlé, účinné a neinvazivní ošetření s velkým počtem využití. Peelingová směs je složena ze speciálních přípravků, jako jsou antioxidační komplexy a kyseliny.

Injekční lipolýza (PPC)

Injekční lipolýza (PPC)

Injekční lipolýza, neboli PPC, je ošetření, které napomáhá odstranit tukové zásoby z oblastí, ze kterých se velice obtížně odbourávají pouhým cvičením a stravou.

Karboxyterapie

Karboxyterapie

Karboxyterapie je již několik desítek let využívaná forma léčby, při které se podkožně aplikuje plyn CO2. Tento plyn je našemu tělu vlastní, produkují jej naše vlastní buňky a koluje v naší krvi.

Laserová ošetření

Laserová ošetření

V poslední době mají laserová ošetření v estetické medicíně a dermatologii mnoho možností využití.

Lifting nitěmi

Facelifting nitěmi

Čas nejde zastavit, ale můžeme se o to minimálně pokusit. V případě, že se o to pokusíte s námi, máte téměř jistotu, že uspějete.

Mezoterapie

Mezoterapie

Pokud cítíte, že Vaší pokožce chybí jiskra, pružnost a potřebovala by výživu, mezoterapie je pro tuto situaci tím nejlepším ošetřením.

Mikrojehličkové ošetření

Toto ošetření, které pracovním názvem nazýváme dermapen, je nejúčinnější ošetření při léčbě jizviček a při regeneraci pleti.

Plazmaterapie

Plazmaterapie

Plazmaterapie, nebo také plazmolifting je ošetření, kdy k výživě Vaší pokožky použijeme to nejlepší, co Vaše tělo nabízí, a to Vaši vlastní krevní plazmu.

Trichologie

Trichologie

Trichologie je dynamicky se rozvíjející obor, který se zabývá problémy s vlasy a vlasovou pokožkou.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Naše tělo dostává v průběhu života pořádně zabrat. Stres, námaha, starosti. To vše se podepíše na našem vzhledu. Dnes už však známe způsob, jak tyto projevy zubu času odstranit.