Kontaktujte nás: +420 739 934 334

Jazyk:

Dermatologie

Dermatologie, neboli kožní lékařství je obor medicíny, zabývající se léčbou kůže a jejích derivátů, např. vlasů a nehtů.

Nezávazná objednávka služeb

* povinné pole

Související služby

Léčba akné

Léčba akné

Akné potkalo snad každého z nás. Jeho léčba bývá složitá a dlouhodobá. Často za sebou zanechá jizvy, se kterými se bojuje těžko. Vnitřní léčba vždy nestačí, proto v této situaci některá vnější ošetření mohou napomoci k požadovanému výsledku. V našem lékařském zařízení se Vám dostane pomoci jak s vnitřní péčí, tak s tou vnější.
Léčba jizev a strií

Léčba jizev a strií

Jizvy a strie zná každý, týkají se nejen nás žen, ale i mužů. Jejich tvorbu ne vždy můžeme ovlivnit a příčin vzniku je mnoho. Zbavuje se jich také velmi těžce. V našem zdravotnickém zařízení Vám strie i jizvy zhodnotí zkušený dermatolog a vymyslíte spolu následující léčbu.

Odstranění kožních výrůstků

Odstranění kožních výrůstků

Kožní výrůstky jsou malé kožní útvary, které se mohou vyskytovat kdekoliv na těle. Obvykle nejsou bolestivé a nevyžadují lékařské ošetření. Většina doktorů doporučuje s výrůstky nic nedělat, pokud jejich odstranění není vaším výslovným přáním.

Léčba pigmentací

Léčba pigmentací

S pigmentovými skvrnami bojuje stále více lidí. Příčin vzniku hyperpigmentací může být mnoho, například hormonální změny, různé záněty, spálení kůže či působení slunečního záření. Ošetřením se dají ovlivnit stařecké skvny, sluneční pigmentace, pihy, ale i například zabarvené jizvy.

Léčba plísně nehtů

Léčba plísně nehtů

Onychomykóza, neboli plíseň nehtů, je velice časté a nepříjemné onemocnění nehtů. Jistě Vás potěší zpráva, že svým nehtům můžete lehce vrátit zdraví.

Související zákroky

Laserová ošetření

Laserová ošetření

V poslední době mají laserová ošetření v estetické medicíně a dermatologii mnoho možností využití.

Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický peeling je rychlé, účinné a neinvazivní ošetření s velkým počtem využití. Peelingová směs je složena ze speciálních přípravků, jako jsou antioxidační komplexy a kyseliny.